SFAECG 2017 Yücel Kanpolat Sempozyumu

Sayın Meslektaşlarımız ve İlgililer,

Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu (SFAECG) İlkbahar Sempozyumu  10-12 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya, Kaya Palazzo Otelde düzenlenecektir. Bu yıl düzenleyecek olduğumuz  İlkbahar sempozyumunu aramızdan yakın zamanda ayrılan, Türk ve Dünya Stereotaktik ve Fonksiyonel Nöroşirürjisinin  çok değerli hocası, duayeni sayın Prof. Dr. Yücel Kanpolat anısına, O’nun adıyla düzenleme kararı aldık.

‘’Ağrı ve Spastisite Cerrahisi’’ başlığı altında düzenlenecek olan sempozyum boyunca Nöroşirürji pratiğinde  ağrı ve spastisite cerrahisi ile ilgili temel bilgiler ve güncel gelişmeler kapsamlı olarak tartışılacaktır.

Konuşmacı ve katılımcı olarak Beyin ve Sinir Cerrahları, Nöroloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ve Algoloji  uzmanlarının bir araya geleceği ve bilgilerini aktaracağı sempozyumun ağrı ve spastisite konularına  multidisipliner yaklaşım için de bir fırsat olacağına inanıyoruz.

Yurtdışından misafir edeceğimiz Illionis Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Konstantin Slavin ağrı cerrahisi ile ilgili tecrübelerini bizimle paylaşacaktır. Başarılı geçmesini umduğumuz İlkbahar Sempozyumuna sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ersin ERDOĞAN, SFAECG Yönetim Kurulu Başkanı
Doç. Dr. Ersoy KOCABIÇAK, SFAECG Yönetim Kurulu Sekreteri

Sempozyum bilimsel programı ve kayıt - konaklama formuna http://sfaecgsempozyum2017.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.